Przydatne informacje

Fotoalbum i album na zdjęcia to dwa różne produkty. W pierwszym przypadku opracowuje się projekt graficzny fotoalbumu według którego zostanie wykonany fotoalbum. W drugim przypadku zamawia się niezależnie album i zdjęcia, po czym zdjęcia przy pomocy specjalnych przylepców montuje się w fotoalbumie.

album na zdjęciaZobacz ofertę na album ślubny czarne strony . Wynika to z technologii produkcji. Oprócz wyglądu fotoalbumu duże znaczenie ma również jakość zdjęć. Powinny być wykonane na profesjonalnym papierze fotograficznym w profesjonalnym laboratorium.

Fotoalbum jest dość drogi z tego względu warto:

  • ograniczyć ilość zdjęć do tych najciekawszych, najważniejszych i najładniejszych.
  • zdjęcia powinny być bardzo dobrej jakości
  • przy ograniczonych środkach finansowych można zastosować eko-skórę w miejsce skóry na okładce lub zmniejszyć format z 30×30 na 25×25 cm

Czas produkcji fotoalbumu jest dłuższy niż fotoksiążki. Wynosi on zwykle 7- 9 dni roboczych.

Grubość kartek w fotoalbumie może być różna. Im będą one grubsze tym cena fotoalbumu będzie wyższa. W naszej ofercie standardowa grubość to 0,6 mm. Przy małej ilości rozkładówek warto wybrać grubsze kartki.

Atrakcyjność fotoalbumu będzie większa gdy umieścimy go dedykowanym pudełku. Takie pudełko również się przyda gdy fotoalbum chcemy komuś wręczyć w prezencie.

Comments are closed.