Fotoalbum foto

 

Tani fotoalbum z okładką foto

okładka fotograficzna wykonana na takim samym papierze jak rozkładówki

dostępne formaty

  • kwadrat 20 x 20 cm, 30 x 30 cm
  • poziomy 30 x 20 cm
  • pionowy 20 x 30 cm

kartki grubości 0,6 mm (sztywne i rozkładają się na płasko)

zakres ilości kartek (rozkładówek)  7 do 50

powierzchnia matowa lub jedwabista

tani fotoalbum

zobacz  ⇒  przydatne informacje

 

Chwile zapisane w fotoalbumie, fotoksiążce lub albumie ze zdjęciami

Złapanie chwil, które były dla nas ważnym przeżyciem na danym etapie rozwoju jest bezcenne. Toteż zdjęcia fotograficzne jak i usługi, które zezwalają na towarzystwo fotografa w danym dniu są na wyciągnięcie ręki. Warto zadbać o pełną perfekcję, gdyż właśnie po danym wydarzeniu czy też udokumentowaniu codzienności – będzie można wracać do fenomenalnym momentów. Zdjęcia rewelacyjnie oddadzą klimat, jaki wtedy panował a także przypomną emocje, których doświadczaliśmy. Czy to ekspresowy rozwój dzieci, ślub, narodziny, a także podróże – trzeba po prostu to zobrazować.

Album a może fotoksiążka?

Każdy z nas ma pewne upodobania co do formy zachowania zdjęć. Wobec tego można wystosować tradycyjny album fotograficzny, w którym zdjęcia są wklejane, wkładane w odpowiednie miejsca – koszulki, lub też można je umieścić pod folią. Do wyboru są różnorodne wymiary, ilość kart, ilość zdjęć jaka ma się zmieścić w danym modelu. Okładka zawiera w sobie dowolną tematykę lub może być zaprojektowana zupełnie w jednolitym kolorze. Drugim produktem, który od niedawna uplasował swoją wysoką pozycję jest fotoksiążka. Tutaj możemy dowolnie tworzyć, zmieniać i zrobić tak, jak nam się podoba – można postawić na własną inwencję twórczą i samemu przygotować szablon lub też wskazać gotowy wzór i motyw przewodni. Do wyselekcjonowania są różne opcje: rodzaj okładki i kart (sztywne, miękkie, matowe, błyszczące), a także formaty od kieszonkowych po wielkie kwadraty i prostokąty. W zależności od tego, co nam się podoba taki też produkt na archiwizację zdjęć można dobrać.

Trwałość na długie lata

Zdjęcia fotograficzne wykonane na wysokiej jakości papierze fotograficznym pozostaną w rodzinie nawet na następne pokolenia. Dlatego też w ofercie dostępne są rozmaite odmiany papieru: matowy, błyszczący, jedwabisty, aksamitny, płócienny, perłowy. Wyróżniają się one grubością i gramaturą a dana struktura zezwala na odporność na czynniki zewnętrzne. Pozostaje zatem wywołanie w takim formacie, jaki będzie pasował do danego albumu, by można było bez problemu zachować zdjęcia w unikalnym opakowaniu.

Wygodne przeglądanie

Każdy dzień jest dobry, by powracać do wspomnień i to właśnie albumy czy fotoksiążki będą przyprawiać o dreszcz emocji, łzy i uśmiech na twarzy. Wspólne przesiadywanie nad zdjęciami będzie tym czasem, który łączy i sprawdza wytrzymałość więzi. Przypomnienie sobie własnego ślubu a może zeszłorocznej wyprawy w egzotyki jest zatem tak niedaleko. Zarówno album i fotoksiążkę będzie można dotknąć i podziwiać za każdym razem, a cyfrowe nośniki nie zawsze chce się odtworzyć. Taka inwestycja to ślad, który pozostanie na zawsze.

Comments are closed.